Kto (čo) sa skrýva za Profitom365?

10. mája 2017
Kto (čo) sa skrýva za Profitom365?

Za Profitom365 sa skrýva nielen kopec roboty, ale hlavne ľudí. Cez manažérov, marketérov, developerov až po analytikov, testerov a zákaznícky support. Dnes ti predstavíme tím, ktorý stojí za vývojom a propagáciou skvelého online nástroja pre podnikanie.

V tíme Profitu pracuje 18 ľudí. Naša firma vznikla už v roku 1994, kedy začala vyvíjať účtovné softvéry. S online prostredím nástroja sme však prišli v roku 2011 a odvtedy sa z neho stal online nástroj plne rešpektujúci potreby podnikateľov. Z účtovného softvéru sa stala biznisová pomôcka na nezaplatenie.

Všetkých 18 ľudí ti na tejto A4 nepredstavíme. To by si nás ťažko dočítal do konca. 🙂 Náš výber sme zúžili na piatich (šiestich) vyvolených, ktorí Profit riadia a posúvajú vpred.

#Juraj Lichner

Naším najvyšším manažérom (CEO) je Juraj Lichner, ktorý má na starosti stratégiu a vzťahy s obchodnými partnermi.

Poteší sa, keď má okolo seba pozitívnych, vytrvalých a veľkorysých ľudí. Okrem svojej profesie miluje hudbu, zábavu, cestovanie, jachting. V zime by ste ho určite našli na lyžovačke v horách a v lete na turistike.

#Peter Zimerman

Naším finančným riaditeľom (Chief Financial Officer) je Peťo Zimerman, ktorý pripravuje finančné plány, komunikuje s investormi a vyjednáva podmienky s dodávateľmi. Podľa jeho slov „sa vďaka vynikajúcej partii do práce teší, aj keď to býva niekedy boj.“

Po pracovnej dobe môžeš Peťa zastihnúť v kuchyni alebo dobrej reštaurácii. Rád varí a vychutnáva si jedlo. Kvalitný 400 g steak pripravený na lávovom kameni s pohárom dobrého vína mu urobí život krajším. Venuje sa aj spoznávaniu zaujímavých miest na Slovensku a v Európe, rodine a čítaniu kníh.

#Lukáš Malík

Technické zázemie softvéru má v rukách Lukáš. Je jedným z tých, ktorí prišli s ideou založiť Profit365.

Okrem toho, že je seriálovým maniakom a venuje sa športu (najmä hokeju), má pletky s jedným ďalším členom nášho tímu. Toto rodinné rozuzlenie však nájdeš až na konci. 🙂

#Tomáš Malík

Určite nesmieme vynechať Tomáša Malíka, ktorý je jedným zo zakladateľov spoločnosti. Tomáš je naším hlavným metodikom.

Rád si vypočuje akýkoľvek žáner dobrej hudby (dobrej znamená okrem disco a Senzusu), ide na koncert alebo si zašportuje.

#Happy

Posledným čriepkom v tíme, ktorý ti predstavíme, je stvorenie, ktoré je s nami už od svojho detstva. 🙂

Ako by sme ti ho priblížili…Je to proste fešák, za ktorým sa každá žena obzrie. Má rád jedlo, ktoré pred ním nikto neustráži na stole, vychádzky v slnečnom počasí a svojich kolegov – keď ho škrabkajú, masírujú, hladkajú, kŕmia…(Nie je náročný).

A čo robí Happy vo voľnom čase? Potajomky sa vkráda do kancelárie, pozoruje okolitú situáciu (občas otvára dvere našim klientom) a dozerá na minimálne množstvo zásob v zásuvkách. 🙂 No hlavne je najlepším „antistresákom“, aký vôbec existuje. Ak si spomínaš na to, že sme písali o Lukášových pletkách s ďalším členom nášho tímu, tak ide práve o Happyho. Happy je jeho verným psíkom alebo, naopak, Lukáš jeho verným majiteľom. 🙂

Baví ma riešiť veci komplexne, vytvárať stratégie a hľadať čo najefektívnejšie a najvýkonnejšie riešenia pre náš Profit365 ako aj partnerov a klientov. Rád particupujem na inovatívnych online projektoch, ktoré pomáhajú zlepšovať podnikateľské prostredie na Slovensku. Moje osobné motto: "Deň, ktorý Ťa môže posunúť ďalej sa začína každé ráno". :) Head of marketing & Business development manager, Founder of Profit365 Academy

Ing. Tomáš Krajčovič – Head of marketing

Vyskúšajte Profit365 zadarmo

A začnite používať všetky funkcie
počas 30 dní zdarma.

Vyskúšať zadarmo
bez nutnosti vkladania platobnej karty